Заметка

Знання – інвестиції, в майбутнє вашої дитини

 Знання – інвестиції, в майбутнє вашої дитини

На сьогоднішній день система освіти в українських школах зазнала чимало змін.

Працюючи вчителем в загальноосвітній школі я спостерігав ці зміни на власні очі. Реформація освіти вплинула на всі сторони цього багатогранного процесу, а також всіх його учасників, тобто вчителів і звичайно учнів. З’явилися нові вимоги як до перших, так і до других. Нові предмети для вивчення, обумовлені сучасними тенденціями технічного і наукового прогресу. Нові знання та відкриття в сучасній науці. Новий підхід до навчання. Але чи зможуть наші діти отримати всі ці необхідні знання в школі, сидячи за партою? Обмежені часом і матеріалом, які дає їм освітня система українських шкіл.

Завдання шкільної освіти в Україні — всебічний розвиток дитини, надання їй тих знань, які потребує від неї суспільство. У школі повинні сприяти фізичному розвитку і формування морально-етичних норм, професійному самовизначенню. Нажаль не кожна школа в Україні може похизуватись наявністю всього необхідного матеріалу для навчання. Старі підручники, не всі з яких редагувались і не оновлювалися ще за «радянських» часів, наочні посібники, які вже давно мають непридатний стан і «сучасні» інтернет- класи, з одним комп’ютером на кількох учнів, аж ніяк не можуть впоратися зі своїм призначенням.

Також, велике значення має і художня література для молодших школярів, доречі, за посиланням https://schoolbook.com.ua/catalog/khudozhnya-literatura-mol/filter/seriya_knigi-is-66/apply/ знайдете справжні дитячі бестселери!

ПОДАРУНКОВИЙ КОМПЛЕКТ з чотирьох книг. Дивовижні пригоди в лісовій школі

Благо в наш час знання і інформація стали на багато доступніше, ніж раніше. З’явилось багато, інтернет-магазинів з продажу підручників, яких ви не зможете знайти навіть в книгарнях інтернет-ресурсів та видань, що дають змогу отримати дійсно знання, а не лише виконати домашнє завдання чи отримати необхідну оцінку.

Це все, дає змогу вийти за рамки шкільної програми і оволодіти насправді потрібними та сучасно якісними знаннями. Адже багато видатних мислителів та вчених людей вже давно збагнули та освідомили користь самоосвіти та використовують такий підхід до оволодіння знанням. Згадайте Буратіно та його розумного тата Карло, який давав йому грошики не на цукерки чи розваги, а саме на книжки, щоб той мав змогу чомусь навчитись…

Доречі, в період Новорічних свят, батьки мають змогу зробити дітям гарний і корисний подарунок —  подарунковий комплект видатного дитячого письменника Всеволода Нестайка: «Дивовижні пригоди в лісовій школі». Ваша дитина буде у захваті від такого подарунку. Пригоди в лісовій школі купити можна на сайті schoolbook.com.ua.

Сьогоднішній день – це день коли обізнаність, інформованість та освіченість є ключем до самореалізації та досягненню успіху в житті кожного. Знання – це сила, яка дає змогу забезпечити собі та своїй дитині світле майбутнє!

Оцените статью: Очень плохоПлохоНормальноХорошоОтлично (3 оценок, в среднем: 5,00 из 5)
Загрузка...
Просмотров: 196
загрузка...