Заметка

Нові дитячі книги про тварин від видавництва Vivat

Нові дитячі книги про тварин від видавництва Vivat

Що може бути цікавіше ніж спостерігати за тваринами? Зазвичай дітлахам дуже подобаються ілюстровані книги про взаємодію та дружбу різних тваринок.

Але крім звичних нам улюбленців в світі існує безліч цікавих видів, про яких дійсно варто дізнатись. До Вашої уваги добірка від видавництва Vivat: дитячі книги про тварин, які неодмінно захоплять увагу добрими історіями, захоплюючими фактами та яскравими ілюстраціями. Та не тільки дітей, а й дорослих.

Рубі червоні черевички (3+)

Рубі Червоні Черевички
Автор Кейт Непп

Рубі Червоні Черевички – це біле зайченятко, яке обожнює свою бабусю, садочок, цікаві пригоди і червоні черевички. Ця історія занурить дітей із головою у затишний світ, а ще навчить бути уважними, чуйними та отримувати радість від кожного дня. Ця зворушлива історія надається для першого самостійного читання.

Тварини. Вчимо кольори та цифри (3+)

За допомогою цієї книжки дитина навчиться не тільки рахувати, а зможе запам’ятати нові види тварин та розрізняти кольори. Ця книжка активізує увагу, сприятиме розвитку пам’яті, а завдяки відокремленим цікавим фактам дозволить швидше засвоювати інформацію.

Історія Діви та Блохи (6+)

Історія Діви та Блохи

Автори Мо Віллемс та Тоні Дітерліцці

Чи можуть потоваришувати кіт і собака? Безхатній кіт Блоха та породиста собачка Діва зустрілись випадково, спочатку непорозумілися, але невдовзі стали друзями. Діва ніколи не виходила за межі своєї домівки, тому Блоха допомагає їй подолати страх. Кіт Блоха змінює життя Діви і кличе її до мандрів вуличками Парижу. Перед вами дуже добра історія про справжню дружбу тварин, яка навчить дітей нічого не боятися та бути відкритими до нових вражень.

Тварини, про яких варто дізнатись (6+)

Тварини, про яких варто дізнатися

Автор Мартін Браун

На нашій планеті живуть тисячі різноманітних звірів – великих і маленьких, звичайних і рідкісних, – але ми знайомі лише з крихітною частинкою тваринного світу. З цієї книги дитина дізнається як виглядають незвичайні тварини, в факти про їхній розмір, харчування, місце проживання, а також історичну довідку про те, коли вперше цю тварину побачили. В цій книжці ви знайдете купу дотепних жартів та оригінальних ілюстрацій.

Дитяча енциклопедія тварин (6+)

Дитяча енциклопедія тварин

Автори Майкл Ліч та Меріел Лленд

Звідки можна більше дізнатись про тварин, як не з енциклопедії про них? Звісно ця книжка має в собі не тільки цікаву інформацію про тварин. Маленькі читачі дізнаються купу достовірних фактів про ссавців, птахів, рептилій, морських істот та комах. Історія виникнення, середовище життя, популяція та полювання підкріплені реалістичними ілюстраціями дикої природи.

Оцените статью: Очень плохоПлохоНормальноХорошоОтлично (3 оценок, в среднем: 5,00 из 5)
Загрузка...
Просмотров: 158
загрузка...