Заметка

Кухні на замовлення – це розкіш, шик і краса

Кухні на замовлення – це розкіш, шик і краса

Для багатьох кухня є символом затишку та сімейного єднання. Адже саме тут, як правило, члени родини забираються разом, аби поїсти та потеревенити.

Отже, кухонні меблі, котрі задовольняли б естетичні смаки усього сімейства, так само важливі, як хороший холодильник чи плита.

Кольорове та стилістичне різноманіття

Ті, хто тяжіє до оригінальності, обирає кухні на замовлення від студії Ваніль. На сайті фірми ви можете побачити найрізноманітніші моделі кухонних гарнітурів як для маленьких, так і для великогабаритних приміщень. Також вас, безсумнівно, порадує кольорове та стилістичне різноманіття представлених у каталозі виробів.

Замовляючи предмети обстановки у студії меблів, ви гарантовано отримуєте не тільки виключно високу якість, але й оригінальний дизайн. До того ж, ви можете бути впевнені в тому, що усі ваші побажання будуть враховані, і в підсумку ви станете володарем кухні вашої мрії, яка ідеально впишеться у ваше житло, яких би габаритів воно не було. Адже всі розміри меблів підганяються суворо під конкретне приміщення.

кухні на заказ

Сучасні ДСП – гіпоалергенні та екологічні

Кухні на замовлення, як правило, виготовляють із ламінованих ДСП або дерева. Тут потрібно зазначити, що сучасні деревно-стружкові плити, на відміну від їх попередників, можуть похвалитися високим ступенем гіпоалергенності й екологічності. Тому турбуватися про їхню можливу небезпеку для вашого здоров’я не варто.

Головним достоїнством меблів з ДСП по праву вважається їхня вартість. Тому, купуючи вироби на замовлення, виготовлені з деревинно-стружкових плит, ви стаєте власником унікальних речей за порівняно невеликою ціною.

кухні на замовлення

Деревина як матеріал для кухні – це розкіш, шик і краса. І, зрозуміло, за таке задоволення доведеться заплатити. Однак натомість ви отримуєте меблі, з якими за довговічністю навряд чи може зрівнятися будь-який інший виріб.

Розташування гарнітура залежить від розмірів приміщення

Розташування меблів, як правило, залежить не стільки від вашого бажання, скільки від габаритів кімнати.

Так, кутовий гарнітур – ідеальний варіант у тому випадку, якщо вільного простору небагато. Також кутові меблі можуть прекрасно вписатися у кімнату середніх розмірів. Однак при цьому треба розуміти, що це стосується лише приміщень квадратної форми. Ні для кого не секрет, що експлуатація зазвичай непотрібного кута в робочу зону – найкраща можливість використати наявну площу з максимальною ефективністю. Окрім того, як зазначають фахівці, кутові кухонні гарнітури мають у своєму складі надзвичайно місткі ящики та ніші. Однак, якщо ви не можете похвалитися ідеально рівними стінами на кухні, – кутове розташування меблів, очевидно, не для вас. І це, мабуть, єдиний недолік таких гарнітурів.

Прямий гарнітур – те, що доктор прописав для прямокутних вузьких кухонь. Але тут також є «але»: у випадках, коли кімната маленька, подібне розташування предметів обстановки використовувати не рекомендується.

Оцените статью: Очень плохоПлохоНормальноХорошоОтлично (2 оценок, в среднем: 5,00 из 5)
Загрузка...
Просмотров: 376
загрузка...