Заметка

Як відмовитися від вживання алкоголю?

Як відмовитися від вживання алкоголю?

Вживання спиртних напоїв, звичайно ж, є дуже шкідливою пристрастю. Чи існує яка-небудь можливість скоротити шкоду, яка завдається здоров’ю?

Звички, пов’язані з їжею, є вкрай підступними. Організм дуже легко звикає до всіляких продуктів, абсолютно не звертаючи уваги на те, що вони стають чимось буденним. Володіючи неквапливою дією, звички поступово «розширюють свою владу», змінюючи людину і стиль її життя.

Так, няче не шкідлива чашка кавови без додавання цукру в обідню перерву за кілька років стає величезною чашкою солодкої кави у поєднанні з булочкою.

Алкоголь має аналогічну дію. Пропаганда проти нього працює досить результативно, про шкоду спиртного знають всі. Однак, рухаючись поступово, цей хитромудрий «шпигун» може подолати всі логічні перешкоди.

алкоголік

Чи можна зупинити його? Яким чином знизити шкоду алкогольних напоїв? Самий надійний спосіб — підвищити самоконтроль, щоб утримати цю звичку в узді. Для цього можна скористатися порадами професійних дієтологів.

відмова від алкоголю

Оцініть стан звички

Кількість спожитого алкоголю за один тиждень не у всіх випадках однакова, однак шкода від нього залежить саме від того фактора, скільки його було вжито. Спробуйте фіксувати факти розпивання спиртного, щоб потім перевести це значення в чистий спирт і дізнатися, яка кількість алкоголю виявляється в вашому організмі за один тиждень.

Спробуйте порівняти отримане значення з порадами фахівців і зробіть відповідні висновки, що стосуються зменшення споживаного спиртного. Може бути, що вам допоможе наглядний приклад. Наповніть склянку такою кількістю води, скільки чистого спирту ви споживаєте за один тиждень, і погляньте, мало це чи багато.

Встановіть рамки

Яка кількість «дрінків» випивається вами за один тиждень? Одинадцять, тринадцять? Цілком можливо, що вам вистачило б і шести. Але вирішувати слід тільки вам. Ця цифра обов’язково повинна бути для вас осмисленою і не напружувати. Але не потрібно сприймати її як якийсь нормативний показник, якого обов’язково потрібно досягти, просто намагайтеся дотримуватися певну межу.

Розподіліть по днях тижневу дозу спиртного. Визначте для себе, що важливіше: тепла зустріч з близькими і друзями у вихідні або ж щоденний келих вина перед сном?

Подумайте про манеру пиття

Що вас більше приваблює? Гулянки в найближчому трактирі? Або ж присмак якісного спиртного напою? А може, спиртне допомагає вам відпочити після виснажливої ​​роботи? Головне — не споживайте алкоголь за звичкою, без приводу.

Намагайтеся пити якомога більше води

Негативний вплив алкоголю обумовлюється багато в чому зневодненням організму. Вживання достатньої кількості води дозволяє впоратися з цією проблемою. Намагайтеся її пити під час перерв після вживання алкоголю і до цього. Також рекомендується споживати рідину перед відходом до сну. Вода, випита ввечері, полегшить стан зранку, пов’язаний з похмільним синдромом.

Намагайтеся уникати підсолоджувачів

Обожнюєте коктейлі? Не забувайте, що основною причиною появи зайвих кілограмів не є спиртні напої, а цукор з соків і «газованої води», які застосовуються для розведення алкоголю. Підсолоджені напої набагато приємніші, вони вживаються швидше, ніж сухі, а це значить, що їх випивається більше. Попередньо продумайте меню.

Алкоголь сприяє посиленню апетиту. Також він і сам може бути причиною появи надмірної ваги, адже завдяки спиртному споживається багато їжі. Вгамуєте почуття голоду ще до вживання спиртного, і спробуйте не перебільшувати з їжею після цього.

Спиртне не замінить продукти харчування

У калоріях поживних продуктів і калоріях спиртного немає нічого спільного. Якщо ви намагаєтеся замінити алкогольними напоями їжу, то не зможете отримати необхідних для харчування речовин, а разом з тим і відчуття ситості, адже воно приходить лише після вживання справжньої їжі.

Раз і назавжди відмовитися від алкоголю дуже складно, деякі взагалі не можуть цього зробити. Не потрібно себе «вантажити» такою непосильною роботою, якщо для цього немає вагомих підстав.

Для людини, що не має залежності від спиртного, але розглядає відмову від його вживання як спосіб для підтримки оптимальної маси тіла, чергування утримання / повернення до спиртного — найгірший спосіб, який тільки є. Раціональний контроль принесе набагато більше користі.

Звернувшись в «Міжнародного Антинаркотичного Асоціацію» пацінет отримує своєчасну і ефективну допомогу в лікуванні алкоголізму http://lczm.org/lechenie-alkogolizma-v-chernovtsakh2.html. Наші пацієнти можуть отримують не тільки лікування, але і психологічну реабілітацію і соціальну адаптацію.

MAA

Оцените статью: Очень плохоПлохоНормальноХорошоОтлично (4 оценок, в среднем: 5,00 из 5)
Загрузка...
Просмотров: 436
загрузка...