Заметка

Вища освіта за кордоном для українців

Вища освіта за кордоном для українців

Вітчизняна система освіти все ще значно поступається освітнім програмам у вищих навчальних закладах за кордоном.

Студенти, які закінчили ВУЗи за кордоном, отримують доступ до міжнародного ринку праці і впевнену підставу для кар’єрного зростання. Вища освіта за кордоном дає можливість студентам досконало володіти іноземними мовами.

Компанія Mudra.ua співпрацює з безліччю провідних навчальних закладів США, Великобританії, Австралії, Канади, Нідерландів, та ін. Країн. Вона бере на себе всю необхідну роботу, щоб ви були зараховані в один з престижних коледжів або університетів. З допомогою Mudra.ua ви можете отримати вищу освіту за кордоном в ВУЗі, який буде максимально точно відповідати вашим цілям, підготовці і можливостям. Обраний заклад стане відправною точкою для успішного сходження по кар’єрних сходах в майбутньому.

вища освіта за кордоном

Переваги вищої освіти за кордоном

Отримання вищої освіти за кордоном для українців більш не є недосяжною мрією. З кожним роком навчальні програми стають доступнішими. Що ви можете отримати, закінчивши університет в обраній країні:

  • диплом, який не вимагають підтвердження при переїзді в іншу країну для працевлаштування;
  • знання щонайменше однієї іноземної мови;
  • отримання корисних контактів в процесі стажувань та навчання;
  • можливість швидко отримати посвідку на проживання для іноземців з дипломом, а слідом і громадянство;
  • більш лояльне ставлення роботодавців до фахівців, які отримали диплом за кордоном.

Поміч агентств у виборі ВУЗа

Експерти проводять моніторинг усіх навчальних програм і порадять для вас найякісніші та перспективні в конкретному ціновому діапазоні. Комплексний підхід до підбору ВНЗ і навчальної програми базується на детальному аналізі здібностей абітурієнта. Надається допомога в:

  • підборі спеціалізації;
  • підготовці документів для вступу;
  • підготовці пакету документів для отримання студентської візи;
  • інформаційної та консультаційної підтримки під час навчання
  • веденні діалогу з навчальним закладом.

Можна підібрати програму для першої або другої вищої освіти за кордоном. Другу отримати значно легше, тому що наявність диплома магістра або бакалавра спрощує процедуру вступу.

Багато навчальних закладів за кордоном починають вступну кампанію за рік, приймаючи заявки абітурієнтів. Кількість місць в програмах обмежена, тому бронювати потрібно вже зараз. Особливо це стосується престижних вищих навчальних закладів за кордоном, в яких хоче вчитися безліч студентів. У таких ВНЗ вільні місця закінчуються дуже швидко.

Ціна вищої освіти за кордоном не є доступною, але початкові інвестиції з лишком окупляться в процесі реалізації отриманих знань і навичок на професійній ниві.

Оцените статью: Очень плохоПлохоНормальноХорошоОтлично (2 оценок, в среднем: 5,00 из 5)
Загрузка...
Просмотров: 154
загрузка...