Заметка

Свято На Трьох

Свято На Трьох

Ви чекаєте дитину? Вітаємо! Це приголомшлива новина!

За результатами опитувань декількох знайомих, подруг — молодих матусь — всі дуже шкодують, що не здогадались сфотографувати свій акуратний (і не дуже;-)) животик, не вели запису, не зробили окремий альбомчик на перший День народження. Доречі, якщо хочете привітати своїх близьких чи знайомих по СМС  з Днем народження, то знайти гарні привітання можна на сайті http://krainau.com/sms-pryvitannia-z-dnem-narodzhennia/sms-pryvitannia-z-dnem-narodzhennia.html.

Пропонуємо вашій увазі кілька простих порад, щоб зберегти в пам’яті і на фото цей чарівний період очікування малюка (а можливо, двох малюків?)

  • По-перше, насолоджуйтеся! Так, так — насолоджуйтеся вашим новим положенням. Час швидкоплинний, не встигнете помітити як пролетять всі 9 місяців. Вагітність — стан, який вартий того, щоб його запам’ятати. Запам’ятати як чудове час, час очікування чогось більш чудесного. Рада застосуємо до обох сторонам.
  • По-друге, пам’ятайте: Ви (майбутня мама) — чарівниця. У вашому животику росте новий чоловічок, там кожну секунду відбуваються зміни (малюк спочатку схожий на пуголовка, ось він вже досяг в довжину 15 см, а тепер вже щосили грає з майбутнім татом в «тваринний футбол» вечорами).
  • Втретє, не приховуйте ваше становище, пишаєтеся їм! Як правило, багато майбутні матусі стають володарками більш спокусливих форм, стан шкіри і волосся поліпшується без жодних зусиль. А якщо не мучать набряки і звірячий апетит, швидше за все майбутня мама дуже навіть струнка, справжній стан речей видає лише акуратний животик.

фото вагітних

Тепер що стосується фотографій

Фотографуйтеся на здоров’я! Якщо є можливість, влаштуйте фото сесію на трьох. Якщо фінанси не дозволяють — в ролі фотографа може виступити штатив. Нехай на знімках будуть щасливі майбутні батьки і головний винуватець — «животик». Робіть знімки кожен місяць — так легше і цікавіше відстежити динаміку росту животика. Фотографуйтеся на прогулянках, в кабінеті УЗД (дуже зворушливо: усміхнений тато зі знімком малюка), в ресторані, в театрі … Де завгодно!

вагітність

Тепер уявіть фотокнигу «В очікуванні малюка». На першій сторінці ваші (тоді ще майбутніх батьків) щасливі і трохи спантеличені особи (і тест із заповітними полосочками звичайно ж!). Далі зростання вашого малюка (читай — животика), його перші фото (знімки УЗД), записи його розвитку (1й раз гикнув, 1й раз штовхнув маму ніжкою, 1й раз «привітався» коленочкі з татом). А завершує настільки дивну книгу знімок виписки з пологового будинку.

фотокнига вагітності

Ви вже стали справжніми батьками? Прийміть найщиріші вітання!

Пора збирати матеріали для нової фотокниги. Для фотокниги про перший рік вашого крихітки.

Оцените статью: Очень плохоПлохоНормальноХорошоОтлично (4 оценок, в среднем: 5,00 из 5)
Загрузка...
Просмотров: 487
загрузка...