Заметка

Скляна ваза Mazhura

Скляна ваза Mazhura

Ваза — невід’ємний атрибут в оформленні кожного інтер’єру. Деякі моделі передбачають обов’язкове використання квітів, а деякі є повноцінним самодостатнім предметом дизайну.

Тобто, красиво виглядають і без квітів. Асортимент ваз в магазинах міст Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Ужгород, Івано-Франківськ дуже широкий. Вам пропонують моделі, що відрізняються матеріалом, формою, об’ємом, кольором та іншими параметрами. Якщо Ви шукаєте щось універсальне, то радимо купити скляну вазу. Завдяки сучасним технологіям вдалося створити міцне скло, стійке до механічних пошкоджень, з високими експлуатаційними параметрами. Скляна ваза тільки зовні виглядає тендітною, насправді ж це міцна і практична модель.

вази скляні оптом

Крім цього, скло — відносно дешевий матеріал, що дозволяє знизити вартість кінцевого продукту, не економлячи на його зовнішніх даних. Недорога скляна ваза буде завжди актуальною і виглядатиме красиво. При цьому на її покупку не доведеться витрачати багато грошей.

Завдяки своїм позитивним властивостям ваза знайшла широке застосування як в побуті, так і в комерційній сфері.

Де може бути використана скляна ваза?

  1. Вдома в якості ємності для квітів або просто для прикраси інтер’єру. Квіти завжди актуальні, вони привносять в дім особливий дух і святковий настрій. Якщо ж квіти поставити в відповідну ємність, то вони будуть виглядати чудово.
  2. Часто доводиться купити вази скляні оптом для використання в ресторанах, кафе, готелях і в інших громадських закладах. Сучасні тенденції в дизайні інтер’єрів комерційних зон в сфері HoReCa увазі обов’язкове використання квітів. Це можуть бути свіжі або штучні квіти, масивні букети та композиції, або елегантні поодинокі квітки.
  3. Також вази зі скла обов’язково повинні бути присутніми в асортименті роздрібних посудних магазинів. Найвигіднішою пропозицією буде замовити вази скляні оптом безпосередньо у виробника. Це дозволить розширити асортимент, тим самим залучити нових покупців.
  4. Скляна ваза — це і доречний подарунок до будь-якого свята. На 8 Березня, День народження або День Матері. Кожна жінка зрадіє такому красивому подарунку.

Де знайти дешеві вази скляні оптом?

Український виробник посуду Mazhura пропонує своїм клієнтам багатий каталог ваз. Всі моделі представлені на офіційному сайті mazhura.com.ua. Тільки тут оригінальна продукція і найдоступніші ціни в Україні.

Оцените статью: Очень плохоПлохоНормальноХорошоОтлично (4 оценок, в среднем: 5,00 из 5)
Загрузка...
Просмотров: 346
загрузка...