Заметка

Шафи-купе в інтер’єрі

Шафи-купе в інтер'єрі

Наявність гардеробної кімнати у квартирі — це не тільки зручність при зберіганні речей, але й можливість для підтримування бездоганного порядку у всій оселі.

Але малогабаритні квартири, в яких живе велика кількість нашого населення, не передбачують такої розкоші. Проте безвихідних ситуацій не буває і на меблевому ринку з’явились шафи купе, внутрішній устрій яких дозволяє максимально раціонально використати кожен квадратний сантиметр площі.

Тоді можна буде дозволити собі більш габитні меблі, наприклад кутовий диван або стіл, зручне велике крісло та інше. Доречі, замовити якісні меблі Львів пропонує  в інтернет-магазині Nova-Market, який приємно мене здивував дуже цікавою моделлю, яка називається шафа-диван. Хочу, хочу, хочу! Колись мені дуже подобалась відкидна кровать, яка підіймалась до стінки. В цій моделі такий самий принцип, але залишається і затишний стаціонарний диван та оригінальні полочки з інтер’єрним декором над ним — це просто чудово!

меблі Львів

Звичайно, можна купити готову шафу але я би замовляла всі внутрішні конструкції, саме під свої потреби. Вибір внутрішного наповнення величезний: видвижні та відкидні корзини, тримачі для спідниці та штанів, які можна кріпити до бокової стінки або до полки. Це як своєрідні пазли, які складати не тільки корисно але й дуже цікаво.

удобный дом шкаф

Якою б не була зручною шафа — внутрішнє наповнення не єдина його перевага. Фасад шафи повинен гармонічно вписуватись в дизайн інтер’єра квартири. Навіть якщо не говорити про вбудовану шафу-купе, то все одно гарна ідея — замовити саме виготовлення шафи. І в такому випадку все можна зробити підходящим саме під свою оселю, на свій смак, та з потрібними розмірами, щоб все мало одну концепцію та довершений вигляд.

Фасад може бути зроблений з чого завгодно. Іноді це може бути картина або інструмент для візуального збільшення простору за рахунок використання кольорів та дзеркальних поверхонь.

Вбудовані шафи-купе бувають різними: кутові, прямі, скошені, радіусні, окремостоячі, вбудовані повністтю або частково. Для будь-якого приміщення знайдеться свій ідеальний варіант системи збереження.

Оцените статью: Очень плохоПлохоНормальноХорошоОтлично (2 оценок, в среднем: 5,00 из 5)
Загрузка...
Просмотров: 576
загрузка...