Заметка

Дитячі візочки від mybuy24.net

Дитячі візочки від mybuy24.net
Купівля коляски доволі важливе рішення. Це начебто перша машина вашої дитини!

Ось декілька питань, щоб задати собі, коли ви вирішили купити коляску:

1. По якій місцевості ви будете прогулюватися?

a) Для нерівних доріг вам необхідний візочок з підвіскою та міцними колесами.

б) Переповнені міські тротуари вимагають хороших коліс і підвіски, але переконайтеся, що вони не надто великі, щоб ви могли легко проходити у натовпі та виходити з нього.

в) Будь-яка коляска добра для рівних тротуарів — вам потрібно лише взяти до уваги, які інші функції ви хочете, щоб ваш візочок мав.

2. Чи потрібно часто завантажувати та вивантажувати дитячу коляску з машини? Вам доведеться носити її вгору і вниз по сходах?

Вам потрібно подумати про ці моменти, тому що коляски можуть бути важкими у експлуатації. Переконайтесь, що вам легко буде її носити.

3. Чи потрібна коляска, на яку можна вставити автокрісло для новонароджених?

Ви будете ходити на прогулянки з вашим немовлям, тому важливо вибрати правильний візочок.

4. Чи існує велика різниця в рості між вами та вашим чоловіком/дружиною?

Якщо це так, переконайтеся, що вам обом комфортна висота ручки коляски. Деякі коляски мають чудові регульовані ручки. Ви можете купити дитячі візочки на Mybuy24.net, з регульованими ручками та прогулюватися обоє з малюком.

дитячий візок

5. Який візочок вибрати для близнюків?

Якщо у вас є близнюки, або дітки з маленькою різницею у віці, вам буде потрібна коляска, яка буде зручна для обох. Потрібно вирішити, як ви хочете возити їх. Пліч-о-пліч — це фантастична взаємодія малюків, але незручно для вузьких тротуарів та дверей. В такому випадку ви можете обрати прогулянкові блоки.

6. Наскільки легко очищати візочок?

Переконайтеся, що коляску легко очистити, ймовірно обирайте більш темний колір, оскільки ви можете бути акуратною людиною, але ваш малюк все одно замурзається.

7. Які аксесуари важливі для вас?

Важко знайти коляску, яка цілком ідеальна, але всі вони мають чудові аксесуари. Можливо, вам важливо мати гарну корзину для зберігання, чи підставки для чашок. Деякі коляски поставляються з дощовиками, підносами для сніданків тощо … Все залежить від того, що вам потрібно. Звичайно, ви можете придбати більшість цих речей окремо, але приємно, коли візочок виробляється з кількома аксесуарами!

8.Чи потрібен захист від сонця?

Не кожна коляска має захист від сонця, і тоді використовують легку накидку над верхівкою навісу. Проте все ж, мабуть, краще мати захист від УФ.

Оцените статью: Очень плохоПлохоНормальноХорошоОтлично (2 оценок, в среднем: 5,00 из 5)
Загрузка...
Просмотров: 130
загрузка...